okna

bluEvolution 82 Art Line (Klasa A)
podgląd

Bluevolution 82 Art Line to ciepłe okna o zaokrąglonym kształcie w klasie A. System ten charakteryzuje się głębokością zabudowy o szerokości 82 mm, ściankami zewnętrznymi o grubości co najmniej 2,8 mm i dużymi komorami wewnętrznymi skutecznie poprawiającymi wentylację i chłodzenie profili. W systemie Bluevolution 82 Art Line zastosowano 2 uszczelki oporowe oraz dodatkową uszczelkę środkową poprawiającą termiczne i akustyczne właściwości okien. System Bluevolution 82 Art Line stosowany jest do produkcji okien rozwiernych, uchylnych, rozwierno-uchylnych oraz drzwi balkonowych.

Charakterystyka:

  Profile w klasie A: 6-komorowe profile ram i skrzydeł wykonane z najwyższej jakości PCW o zaokrąglonych kształtach:
 • - energooszczędne
 • - ekologiczne
 • - odporne na szkodliwe wpływy atmosfery
 • - łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu czystości
 • - o dużych walorach estetycznych

Szyby: Dwukomorowe pakiety ciepłych szyb o najlepszym na rynku współczynniku izolacyjności termicznej Ug = 0,5 W/m²K dla szyb wypełnionych argonem. Możliwość stosowania dowolnych pakietów szyb (termicznych, akustycznych i antywłamaniowych) o szerokości do 48 mm.

Osadzenie szyb: Głębokie osadzenie szyb dodatkowo poprawia izolację cieplną okna.

Uszczelki: Dwie uszczelki oporowe i dodatkowa uszczelka środkowa.

Duże komory zewnętrzne: Skutecznie poprawiają wentylację i chłodzenie profili (mniejsze naprężenie termiczne) oraz ułatwiają odprowadzanie wody.

Tworzywo PCW: Odporne na szkodliwe wpływy atmosfery i zabrudzenia, gładka powierzchnia profili ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Kolory: Szeroka paleta kolorów profili, zarówno gładkich, jak i drewnopodobnych, w tym drewna szlachetnego.

Zakresy zastosowania: Okna z PCW w kolorze białym oraz w szerokiej palecie kolorów gładkich oraz drewnopodobnych bez ograniczeń formalnych i funkcjonalnych.

  Dane techniczne:
 • Uf =1,0 W/m²K (wersja MD), Uf=1,1 W/m²K (wersja AD)
 • Ug =0,5 W/m²K (szyba 4/16/4/16/4 + argon)
 • Uw =0,7 W/m²K (dla okna referencyjnego w systemie MD)
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
32 456-22-00